×
  • +38 (044) 22 11 307, +38 (067) 571 01 21, +38 (050) 339 17 09

Інших читають,
з нами — працюють!

«Зарплата та кадрова справа»
це професійне видання для кадровиків,
бухгалтерів та економістів з праці.

okУ кожному номері:

  • практичні рекомендації;
  • наочні приклади;
  • докладний аналіз «зарплатного» бухобліку,
    його підводні течії, мілини та айсберги.
top-pic
 «Зарплата та кадрова справа»

№ 16(28 серпня, 2017)

У свіжому номері:

Про те, як ПФУ, ДФСУ і Держпраці виявлятимуть працівників-нелегалів

(коментар до постанови правління ПФУ від 29.05.2017 р. № 11-1)

Постанову, що коментується, прийнято на виконання ч. 4 ст. 17 Закону про ЄСВ. Нею затверджено Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю (далі — Порядок № 11-1). Порядок призначений для використання в роботі суб’єктами інформаційного обміну (ПФУ, Держпраці й ДФСУ), а не роботодавцями. Але для останніх він приховує в собі небезпеку, оскільки спрямований на виявлення неоформлених працівників, за що загрожують чималі штрафи. Тому розглянемо докладніше, як працюватиме новий порядок.

Відповідальність бухгалтера за шкоду, заподіяну підприємству: роз’яснення Мін’юсту

(коментар до листа Мін’юсту від 23.02.2017 р. № 6508/105-0-2-17/7)

Робота бухгалтера непроста і дуже відповідальна. Будь-яка помилка може мати значні наслідки для установи, організації, підприємства, де такий бухгалтер працює. Але він теж людина і звісно не застрахований від помилок. Інколи помилки бухгалтера виявляються під час перевірки контролюючими органами, інколи роботодавцем. Добре, якщо помилку можна «безболісно» виправити. А якщо ні?..Чи можна шкоду, понесену роботодавцем внаслідок помилки бухгалтера, стягнути з такого працівника? Відповідь на це запитання, а також роз’яснення щодо застосування норм законодавства у такій ситуації надав Мін’юст у листі, що коментується.

Та ще багато цікавого...

Замовити пробний номер для ознайомлення

Заповніть форму та завантажуйте номер безкоштовно!

Електронний спецвипуск

middle-banner

Шановні читачі газети «Зарплата та кадрова справа».
Ви можете звернутися до редакції та задати своє питання

Задати питання

Надійність

Консультації від провідних експертів, ексклюзивні роз'яснення фахівців державних органів, оперативна і своєчасна інформація про всі зміни та нововведення в «зарплатному» обліку і кадровій справі.

Все для бухгалтера

Практичні рекомендації та наочні приклади, докладні статті, глибокий аналіз змін, докладні коментарі до змін у законодавчому регулюванні. Правильні відповіді на складні питання.

Нормативні документи

Нормативні документи по «зарплатному» бухобліку, трудове законодавство, листи та роз'яснення контролюючих органів та інших офіційних відомств, готові кадрові форми та бухгалтерські бланки для заповнення.