×
  • +38 (044) 22 11 307, +38 (067) 571 01 21, +38 (050) 339 17 09

Регистрация


Записи наших вебінарів

«В Новый год с обновленной минзарплатой» від 27 грудня 2016 року (1 год 45 хв)

Вебінар

Итак — в Новый год с минзарплатой в 3200 грн! Радует! Но все ли просто? К сожалению, с принятием законопроекта № 5130 меняется традиционное понятие минзарплаты. Мы с вами на примере разберем как работнику, которому начислено за месяц меньше МЗП, дотянуть заработок до МЗП и уплатить НДФЛ, военный сбор и ЕСВ.

Вебінар

«Виправлення помилок в зарплатній звітності» від 20 жовтня 2016 року (2 години)

Вебінар

Банальна фраза «від помилок ніхто не застрахований» на практиці часто доводить бухгалтера до непритомності. І вся справа в тому, що будь-які помилки в бухгалтерській роботі практично завжди пов'язані із застосуванням штрафів.
Ви дізнаєтеся базові правила виправлення таких помилок. Ми вам гарантуємо багато цікавих практичних ситуацій з прикладами заповнення звітів.

Вебінар

«Є-Data для бухгалтера: вдосконалюємося крок за кроком» від 21 червня 2016 року (2 години)

Вебінар

Цей семінар-навчання саме для тих бюджетних бухгалтерів, які працюють «руками». Наша мета — навчити керівників та головних бухгалтерів розпорядників бюджетних коштів усіх рівнів наповнювати власною інформацією офіційний портал публічних коштів Є-Data. За підсумками семінару учасники отримають методичні рекомендації щодо оприлюднення інформації на порталі Є-Data, що значно спростить роботу розпорядників.

Вебінар

"Держзакупівлі: електронна революція" від 25 квітня 2016 року

Держзакупівлі: електронна революція

25 квітня ми проводили вебінар для бухгалтерів бюджетних установ «Держзакупівлі: електронна революція». На вебінарі ми присвятили увагу процедурі здійснення державних закупівель в електронній формі, новим повноваженням та відповідальності конкурсного комітету та уповноважених осіб, порядку заповнення форм документів для здійснення електронної закупівлі, а також суто технічним питанням роботи електронної системи закупівель.

Подивитися запис

"Як працювати на порталі Є-Дата" від 12 січня 2016 року

Як працювати на порталі Є-Дата

Редакція газети «Бухгалтерія: бюджет» спільно з розробниками офіційного порталу публічних фінансів України «Є-Дата» проводила безкоштовний вебінар на тему: «Як працювати на порталі Є-Дата».
На вебінарі ми говорили про один з інструментів реалізації ідеї відкритості використання публічних коштів — портал Є-Дата, його можливості, завдання та очікувані результати від впровадження. Наші лектори детально розказали про особливості роботи з порталом для розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.

Подивитися запис

"Великий бюджетний вебінар «Зміни–2016»" від 14 січня 2016 року

великий бюджетний вебінар Зміни–2016

14 січня редакція газети «Бухгалтерія: бюджет» спільно з експертами редакції газети «Зарплата та кадрова справа» провела великий бюджетний вебінар «Зміни–2016». На вебінарі ми підняли найгарячіші питання січня, які здебільшого виникли у зв’язку з численними законодавчими змінами. Зокрема, ми говорили про зміни у Бюджетному кодексі та порядку здійснення держзакупівель, індексацію зарплати, стипендії та орендної плати, зупинились на нових моментах забезпечення харчування у ДНЗ, а також детально розглянули усі новації щодо ЄСВ та ПДФО.

Подивитися запис

"Індексація зарплати: розглядаємо нюанси" від 16 листопада 2015 року

Індексація зарплати: розглядаємо нюанси

16 листопада 2015 року ми проводили вебінар для бухгалтерів бюджетних установ «Індексація зарплати: розглядаємо нюанси». У ході вебінару ми розглянули питання нарахування індексації при підвищенні зарплати, збереження індексації при переведенні працівника, а також особливості індексації для студентів, сумісників і демобілізованих працівників.

Подивитися запис

"Бюджетний мікс" від 12 жовтня 2015 року

Безкоштовний вебінар

Влітку та на початку осені сталася велика кількість змін у бухгалтерському обліку бюджетних установ та процедурі закупівель за державні кошти. Традиційно проблемними для бухгалтерів залишаються питання індексації та нарахування лікарняних. Чотири наші лектори детально вивчили всі особливості та новації та розповіли про них на вебінарі «Бюджетний мікс», що відбувся 12.10.2015.

Подивитися запис